TAŞIMA YEMEK

İşyerinizde & CATERİNG HİZMETİ

Şirketinizde yemek yapamıyor, bunun için zaman ve ekip bulamıyorsanız Ves Kurumsal Catering olarak biz sizin için uzman ekibimizle ürünlerin en tazesi ve sizin de evde kullanmış olduğunuz  kaliteli markalarla yemekleri hazırlayıp termal boxlarla tam da vaktinde sizlere getiriyoruz.

VES Kurumsal Catering ailesi olarak her bir müşterimizle yakından ilgileniyor sorun, istek ne ise en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyor anlık iletişim kurma konusunda fark yaratıyoruz.

Taze ve kaliteli ürünler ile hazırlanmış nefis ev yemekleri ile personellerinizin sağlığını ve motivasyonunu arttırmanın yanı sıra günlük yemek maliyetinizi de personelinizi memnun ederek düşürebilirsiniz. Taşıma yemek, firmaların öncelikle tercih ettiği personel yemeği konusunda sorunsuz ve sağlıklı çözüm sunan seçeneklerden en çok tercih edilenidir.

Mutfağınızda yemek yemek için masa, sandalye, bardak, kaşık, çatal, baharatlık, ekmek sepeti, yemekleri ısıtmak için benmari yok ise hiç sorun değil! Siz yemeklerinizin kaç çeşit olmasını istediğinize karar verin geri kalan bütün ihtiyaçları biz sizler için ek bir ücret talep etmeden eksiksiz tamamlayalım.  Mutfağımızda geceden değil sabah pişirdiğimiz yemekleri taze ve sıcacık haliyle çelik gastronomlara koyarak ısıyı muhafaza eden termobakslara yerleştiririz. Böylece ısı kaybını minimuma indirerek kapağı kapalı ve kilitli termal kutularda istediğiniz saatlerde size taşıma yemek kapsamında sorunsuz teslim ederiz.

Tadım teklifi ve şirketimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Menü